Esbal Süzme Geven Balı

Ürün Kodu: B3
Stok Durumu: 2-3 gün içinde
27,00TL
-+

Esbal Süzme Geven Balı

Eskişehir'de bulunan şubelerimiz ile 1976’dan bu yana Esbal Süzme Geven Balını siz değerli dostlarımızın lezzetine sunmaktayız. Resmi anlaşmalı, uzman arıcı dostlarımızdan temin edilen ballarımız, tamamen doğal ve organik olup ışıl, filtre ve pastörizasyon işlemlerine tabii olmamıştır.

Ülkemizde genellikle Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen geven otu halk arasında keven otu olarak bilenen bitkinin nektarları kullanarak üretilen tamamen doğal süzme bir bal türüdür.


Geven Balının Özellikleri.

Açık sarı renkli, kendine has geven otu kokusu olan bir baldır.

Ürünlerimiz laboratuvarlarda analiz edilmiş olup Türk Gıda ve Tarım Bakanlığı kriterlerine uygun olarak üretilmektedir.

Doğal haliyle cam kavanozlarda 440 gramlık olarak satışa sunulmaktadır.

Zirai mücadele için kullanan insektisin ilaçlama alanlarından uzak %100 doğal ekosistem yapısı bozulmamış bölgelerimizde üretilmektedir.


Saklama Koşulları

Geven Balını buzdolabında saklamanıza gerek olmayıp oda sıcaklığında, doğrudan güneş ışığına maruz kalmayan bir yerde muhafaza ediniz. 


Ücretsiz Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Not: Kapıdan ödeme seçeneklerinde ürün bedeline +5 TL ilave ödeme alınır. 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

        1976 Yılından günümüze , arı ürünleri üretiminde uzmanlaşmış ve sektörde öncü pozisyonda bulunan firmamız ile sizlere başta sıvı propolis 
olmak üzere, polen , arı sütü , arı sütü karışımı, propolisin farklı şekillerde tüketilecek olan formları ve doğal sabunlar gibi tamamı firmamız tarafından üretilen ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

text_heading